Český Telefon:
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Kontaktujte nás
Speciální nabídka - Produkty Nejlepší Cena
Speciální nabídka - Produkty
Nejlepší Cena

Speciální nabídka Cialis Originál
Koupit Hned
Celkové Množství Kč 0.00
Vaše Objednávka 0 položky
Celkové Množství
Kč 0.00
Vaše Objednávka
0 items

Objednat

Doprava a doručení

Tento článek je věnován procesu doručování produktů přímo k vám. Pomůže vám najít odpovědi na ty nejčastější otázky, no pokud vám bude i tak něco nejasné, můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Odesílání zásilek

Naše webová stránka vlastnilekarna.com klade důraz na to, aby byl zákazník v průběhu procesu svého nakupování v pohodě, spokojený a aby si mohl být jistý, že se jeho balík na ním zadané místo dostane co nejdříve a ve stavu, v jakém byl odeslán. Je totiž skutečně nepříjemné, pokud očekáváte důležitý balík s vašimi léky a nemáte ani tušení, kde a v jakém stavu se váš balík nachází. Takovéto situace pomáhá vyřešit náš skvělý systém, díky kterému obdržíte okamžitě poté, co uskutečníte objednávku léků na našich webových stránkách, pošle na vaši adresu e-mail, který vás informuje o tom, jestli byla objednávka zaevidovaná a zda-li je na cestě na zvolenou adresu. Vše by mělo proběhnout maximálně 24 až 72 hodin poté, co svou objednávku zaplatíte. Následně vám přidělíme číslo objednávky. Pomocí tohoto čísla budete moci vaši objednávku sledovat v průběhu jejího cestování za vámi, svým zbrusu novým majitelem. Kdykoliv, kdy objednávka změní své místo a posune se například ke kurýrovi, takovýto pohyb můžete sledovat prostřednictvím 17track.net. Když se zboží dopraví na poštovní pobočku nebo jej budeme plánovat na druhý den doručovat, budeme vás informovat pomocí zaslání e-mailu. Nemusíte se absolutně ničeho obávat.

Máte tedy perfektní přehled o všem, co se s vaší objednávkou děje, od chvíle potvrzení vašeho nákupu po okamžik, kdy léčiva přeberete do vlastních rukou.

Balení a pravidla doručování balíků

I při balení produktů existuje vícero možných variant. Buď svůj tovar obdržíte v jednom velkém balíku, nebo vám budou doručeny odděleně ve vícerých baleních. To závisí na objemu vaší zásilky. Je to zejména z bezpečnostních důvodu, dáváme si záležet na tom, aby bylo vaše balení doručeno v tom nejlepším stavu.

Pokud se v průběhu balení a dopravy neuděje nic neočekávaného, své zboží byste u sebe měli mít nejpozději do 7 až 21 dnů. V určitých výjimečných případech může být tato doba jiná, no snažíme se, aby doručení trvalo zmiňovanou dobu. Výrobky jsou zasílány z nejedné lokality v Evropě, naše sklady lze najít třeba v různých zemích v západní Evropě a mnoha rozličných destinacích. Kromě standardního doručení si stejně tak máte šanci vybrat i expresní dovezení. Při expresní dodávce by v případě bezproblémového procesu dopravy mělo trvat 5 a 7 dnů. V případě neočekávaných komplikací se může stát, že dovoz zabere do 9 dnů. To je ovšem pořád solidní čas, zejména oproti našim konkurentům.

Ať se nacházíte kdekoliv v rámci České republiky, při využití běžného programu své produkty dostanete do 21 dnů a při použití služby expresního dodání je to 7 dnů. My osobně vám bez jakýchkoliv pochyb doporučujeme využít expresní možnost dodání.

Zboží lze dodat bez ohledu na to, kde žijete: v Praze, ve Středních Čechách, v Jižních Čechách, na Vysočině, v Moravskoslezském kraji, V Olomouckém kraji, v Jihomoravském kraji či jinde.

Naše zboží se snažíme dopravovat za ty nejpřijatelnější ceny, aby si je směl dovolit každý. Je samozřejmě potřeba počítat s tím, že expresní dopravování je o trošku dražší, avšak tuto cenu vám vykompenzuje fakt, že budete mít své produkty u sebe mnohem rychleji. Snažíme se poskytovat co nejspolehlivější servis, co se týká samozřejmě i doručování. Díky tomu se dá počítat, že bude zásilka odeslaná a doručená v domluveném čase.

Mini sekce často kladených otázek

Zde uvádíme několik často kladených otázek, které souvisí s doručováním námi nabízených položek:

  • Jakou doručovací společnost využíváte? – To, kdo zboží doručí, záleží na tom, jakou doručovací metodu si vyberete.
  • Je možné dopravení zdarma? – Ano, pokud cena objednávky převýší hodnotu 200 eur, máte dopravu bezplatně. Proto stojí za to přemyslet si, jestli se neoplatí nakoupit o trochu více věcí a ušetřit prostředky za zaslání.
  • Co mám dělat, jestli mi byl dodán poškozený produkt? – Jestlipak se stalo, že vám byl zaslán zničený či znehodnocený tovar, prosím, kontaktujte nás – vlastnilekarna.com. Pokud to jde, prosím, zašlete nám i fotodokumentaci či video poškozeného tovaru. V případě viditelného poškození obsahu balíku vám vlastnilekarna.com může jako náhradu zaslat nový stejný produkt bezplatně.